Estonian (Eesti)English (United Kingdom)Svenska (Sverige)Finnish (Suomi)Russian (CIS)

Warning: Creating default object from empty value in /home/np21312/public_html/modules/mod_random_image/helper.php on line 85
pic.jpg

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/np21312/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/np21312/public_html/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
Hind
Pakume Teile lõpuni viimistletud SAUNA!

Meie sauna-maja on 71mm paksusest freespalgist ehitatud hoone, mille küljeseina kõrgus on 2,1m, harjakõrgus 2,8m ja brutopinda 25m2. Saun valmistatakse kuusepuust. Sauna vundament rajatakse fibo-plokkidest postidele.

Hoone koosneb kolmest ruumist: leiliruum 4m2, pesuruum 3,6m2 ja eesruum 7,7m2 ning lisaks katusealusega terrass 7,6m2 - seega on katusealust pinda 22,9m2. Sauna ruumide paigutust on võimalik vastavalt soovile muuta.

 Põrandalauad on 28mm paksused ja laelauad 22mm paksused. Majal on neli klaaspakett-akent, kaks täispuidust ust, mille avamispoolsust saab muuta. Lavaruumi paigaldatakse  klaasuks. Katusekatte materjaliks on bituumensindel.

Välisseinad kaetakse ilmastikukindla toonitava „Capadur TwinProof“ lasuriga, siseruumid  toonitava Tikkurila „supi“-ga. Lepapuust lavalauad viimistletakse spetsiaalselt lava jaoks kasutatava Tikkurila hooldusvahendiga.

Keris koos kividega on valitud firmalt Harvia vastavalt lavaruumi suurusele, mille ümber on lepapuust raam. Leiliruumis paikneb ka 32-liitrine roostevabast terasest soojavee paak ja korsten. Kerise tagune on kaetud tulekindla  plaadiga. Lavaruumi lagi on soojustatud 100mm kivivillaga, mis omakorda kaetud kuusepuust voodrilauaga. Lavaruumi kuuluvad loomulikult kibu kulp ja termomeeter. Lava on ehitatud nii, et seda saab kerge liigutusega muuta voodiks.
Põrand on ehitatud nii lava- kui ka pesuruumis trapi suunas kaldu, et vesi leiaks tee välja, lisaks on  mõlemas ruumis põrandal puidust rest.
Pesuruumis on puidust pink ja kaks tsinkplekist pesukaussi.
Eesruumi kuuluvad kaks täispuidust pinki ja laud, mis sobivad ideaalselt ka terrassile. Riided saab riputada nagisse.

Sauna tarneaeg muutub vastavalt hooajale, keskmiselt  kulub selleks kuu (kuid laos võib olla ka kohe saadaval). Saun paigaldatakse keskmiselt viie päevaga. Toome Eesti piires kohale, paigaldame ja anname kaheaastase garantii. Kõik kokku maksab 165 000.- krooni koos km-ga. Saartele transportimisel lisanduvad ülesõidukulud.  Hind muutub odavamaks, kui on soov maja soetada 50mm paksusest freesprussist või lihtsalt suvemajana (suvila). Hinda võivad mõjutada maastiku eripärad vundamendi rajamisel (suured kalded, soo jms). Kui on olemas elektri paigaldamise võimalus,  pakume saunale ka elektrilahenduse.
Kõikidele küsimustele vastame meeleldi, sest meelepärane saun valmib arvestades Teie soove (saame pakkuda just Teile sobivaid viimistlusvahendid, katusekatte materjale, keriseid jms).
Niisiis jääb õigel ajal metsas viht teha ja  sauna!
 
K: 6649